Jeśli na przeszkodzie nie stanie pogoda, za nieco ponad tydzień piłkarskie rozgrywki wznowią drużyny występujące w IV lidze i klasie okręgowej. Nasze zespoły powoli kończą okres sparingów.

Dwa kolejne zwycięstwa odnieśli piłkarze Błękitnych Pasym. W minioną sobotę pokonali Warmię Olsztyn 3:0, a kilka dni wcześniej rozprawili się z lokalnym rywalem – SKS-em Szczytno, zwyciężając 5:2. Ekipa ze stolicy powiatu w kolejnym meczu zmierzyła się w Mrągowie z Żaglem Piecki i zremisowała 2:2.

Wygraną w sparingu zaliczyli wreszcie piłkarze Omulwi Wielbark. Pokonali oni w Przasnyszu 5:4 Mazowsze Jednorożec z mazowieckiej klasy okręgowej. Bramki zdobywali: Mateusz Abramczyk i Damian Zarzycki – po 2 oraz Jarosław Berk. - Do przerwy prowadziliśmy 3:0, po zmianie stron wpuściłem zmienników i w ciągu 10 minut zrobiło się 3:4- mówi trener Mariusz Korczakowski. - Później się ogarnęliśmy.

Wcześniej wielbarczanie przegrali 0:3 z Orłem Janowiec Kościelny. - Jestem zadowolony z obu meczów, zwłaszcza z tego drugiego sparingu – podsumowuje szkoleniowiec Omulwi. - Miałem bardzo dużo zawodników do dyspozycji. Z Orłem gra też nie była zła. O porażce zadecydowały proste błędy przy wyprowadzaniu piłki.