odbył się w Rozogach.

Reprezentantki Szkoły Podstawowej w Rozogach zajęły 3. miejsce w finale Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Minipiłce Ręcznej. Decydujący turniej odbył się w Rozogach.

Rozogi trzecie w województwie

Najlepsza drużyna naszego powiatu wygrała z SP 9 Elbląg 11:10, uległa SP 4 Mrągowo 7:11 i rozgromiła Reszel 20:5. Rozstrzygnięcia meczów między trzema czołowymi zespołami sprawiły, że szczypiornistki z Rozóg zajęły miejsce na trzecim stopniu podium. Zwyciężyły elblążanki, wyprzedzając zespół z Mrągowa.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Łucja Bałdyga, Daria Bloch, Sylwia Bryszewska, Marlena Kozłowska, Joanna Małż, Anna Pokora, Wiktoria Wiśniewska, Patrycja Dorocka, Karolina Pac, Katarzyna Turek, Angelika Ciachcińska, Marta Rolka, Klaudia Bubrowiecka, Marlena Sawicka. Zespół z Rozóg przygotowała Janina Miłek.