* PIŁKA NOŻNA Reprezentacja Gimnazjum nr 1 w Szczytnie zagra w finałach Mistrzostw Województwa Gimnazjów Drużyn 11-osobowych. W turnieju półfinałowym w Giżycku szczytnianie pokonali Olecko 1:0 i zremisowali z Giżyckiem 0:0 (rzuty karne 4:3). Naszemu zespołowi zaliczono zwycięstwo z Nidzicą z wcześniejszej fazy rozgrywek.

* PIŁKA NOŻNA Powiatowy etap turnieju Coca-Cola Cup zakończył się wygranymi Gimnazjum nr 1 Szczytno (chłopcy) i Gimnazjum Wielbark (dziewczęta). Płeć piękna rywalizowała w tym turnieju po raz pierwszy w historii.

* PIŁKA NOŻNA Reprezentacja SP Rudka wygrała Gminny Turniej Piłki Nożnej „Piłkarska Liga Małych Mistrzów”. Na „orliku” w Lipowcu grało 5 zespołów. Drugie miejsce zajęła SP Szymany, trzecie zaś – SP Lipowiec.

* PIŁKA SIATKOWA Siatkarki z Gimnazjum Sportowego ze Szczytna zajęły drugie miejsce w Wiosennym Turnieju PS Młodziczek, który odbył się w Olsztynie. Szczytnianki ustąpiły tylko Gimnazjum nr 13 z Olsztyna. W turnieju uczestniczyły jeszcze olsztyńskie drużyny Warmisu i Gimnazjum nr 8. Za najlepszą zawodniczkę turnieju uznano szczytniankę Adriannę Dylewską.

* BIEGI PRZEŁAJOWE Zwycięzcami przeprowadzonych w Pasymiu Mistrzostw Powiatu Szczycieńskiego Szkół Podstawowych zostali: SP Wielbark (klasy IV i VI) oraz SP 3 Szczytno (klasy V).