Piłkarskie rozgrywki ligowe.

Wielbark walczy do końcaIV liga - 28. kolejka

Start Kozłowo - Omulew Wielbark 1:1 (1:0)

1:0 – (41.), 1:1 – Jakub Domżalski (76.)
Omulew: Woźny, C. Nowakowski, Buła, Staszewski, S. Nowakowski (88. A. Cieślik),  Murawski, Remiszewski (80. Musioł), Szczygielski, Majewski, Kwiecień, Domżalski.

Przed jednym z najważniejszych meczów sezonu trener Mariusz Korczakowski nie miał do  dyspozycji wszystkich zawodników, ale ci, którzy pojechali do Kozłowa, plan minimum wykonali.
Na nierównym boisku trudno było o fajerwerki, stąd spotkanie nie stało na najwyższym poziomie. W pierwszej połowie przewagę mieli goście. Już w 4. min bliski szczęścia był Domżalski, ale piłka po jego strzale głową odbiła się od słupka. W 14. min Remiszewski znalazł się w sytuacji sam na sam. Po interwencji Cichego futbolówka ponownie odbiła się od słupka. Na krótko przed przerwą miejscowi oddali pierwszy celny strzał – i objęli prowadzenie. Przy pięknym uderzeniu zza linii pola karnego Woźny niewiele miał do powiedzenia. Efektowna była także bramka wyrównująca – w 76. min Domżalski przymierzył z 20 m w okienko. - Remis jest sprawiedliwym wynikiem – kwituje trener Korczakowski.

28. kolejka
DKS Dobre Miasto – Błękitni Orneta 0:1, Polonia Pasłęk – Victoria Bartoszyce 3:0, Warmia Olsztyn – Zatoka Braniewo 0:3, Granica Kętrzyn – Warmiak Łukta 4:1, Motor Lubawa – Stomil II Olsztyn 2:2, Mrągowia Mrągowo – Mamry Giżycko 1:0, Pisa Barczewo – GKS Wikielec 1:1.